Hangi yazarın biyografisi okumak istersiniz?

11 Mayıs 2017 Perşembe

Yeni Seri Önerileri

Merhabalar Blogger dostlar, öncelikle estetiğe giriş yazıma yorum yapan tüm güzel insanlara teşekkür ederim, iyi ki varsınız. An itibariyle yazıya başlıyorum lakin gerek yaklaşan finallerim gerekse dergiye yetiştirmem gereken yazımdan ötürü biraz gecikmeli olacak, affımıza sığınırım.

Bugün ki konumuz ise yeni bir seri hakkında fikir alışverişi olacak. Aklımda Bilim Serisi adı altında toplu yazılar yazmak fikri belirdi. İlk yazımda 'zaman nedir?' sorusuyla başlayıp, bilgimin ve kalemimin yettiğince size bilgi sunmaya çalışacağım. Diğer yazıların ve final süreci boyunca kozada olacağımdan, sizden yazabileceğim konular hakkında fikir bekliyorum. İstediğiniz konuları yorumlarda belirtirseniz çok sevinirim. Konu sınırlaması düşünmedim sadece akademik ve teknik detaylardan ziyade, eğlenceli ve teşvik edici paylaşımlar yapmayı tasavvur ediyorum. Yeni Seri fikri dışında başka seri önerileri de almak isterim.

Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim. :)


4 yorum:

 1. Harika olur, zaman çok güzel bir konu, mesela kaos, fraktallar gibi şeyler geliyor aklıma konu önerisi olarak... merakla bekliyoruz, sınavlarda başarılar..:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Öneriler ve tebrik mesajı için teşekkür ederim, sevgiler :)

   Sil
 2. sınavlarda kolaylıklar. yazı da keyfine göre yaz ya güzel yazıyon zaten seviyoz yazılarınııı :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim, sen de seviliyorsun :)

   Sil